شهرداری هیچ تعهدی درباره زیرسازی و آسفالت مسکن مهر چرام ندارد.

ایزوگام
اکتبر 1, 2015
نسل جدید عایق رطوبتی
اکتبر 1, 2015

شهرداری هیچ تعهدی درباره زیرسازی و آسفالت مسکن مهر چرام ندارد.

شهردار چرام:

شهرداری هیچ تعهدی درباره زیرسازی و آسفالت مسکن مهر چرام ندارد.

 

شهردار چرام گفت: زیر سازی، آسفالت و جدول گذاری مسکن مهر چرام وظیفه بنیاد مسکن است و شهرداری چرام هیچ تعهدی درباره آسفالت مسکن مهر ندارد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی شهرستان چرام،رحمت الله تیموری فر صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه های عمرانی شهرستان چرام، اکثر پروژه های شهرداری چرام را از نوع امانی – پیمانی عنوان کرد.

 

وی بوستان شهدای گمنام چرام را یکی از پروژه های بزرگ شهرداری عنوان کرد و افزود : کار احداث این پارک از سال 86 آغاز شده و پس از تدفین پیکر مطهر شهدای گمنام، به بوستان شهدای گمنام تغیر نام داده شد.

 

تیموری فر با بیان اینکه کار درخت کاری، نصب نیمکت، صندلی و سردر بوستان، گل کاری و اتاق نگهبانی آن آماده شده است گفت: تاکنون بیش از 247 میلیون ریال برای تجهیز بوستان شهدای گمنام اعتبار در نظر گرفته شده و کار احداث یک دریاچه مصنوعی نیز در دستور کار قرار دارد.

 

شهردار چرام پارک ولایت این شهر را یکی دیگر از پروژه های عمرانی شهرستان چرام عنوان کرد و افزود: در سال 93 اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال برای تجهیز و بهسازی این پارک در نظر گفته شده است که تاکنون 250 میلیون ریال آن را بصورت امانی هزینه کرده ایم و در بخش پیمانی نیز در حال انتخاب پیمانکار هستیم که هم بحث سرویس بهداشتی و هم جدول گذاری را انجام دهد.

 

وی مساحت این پارک را 2/4 هکتار عنوان کرده و نبود جاده دسترسی به این پارک و به تبع آن مصلی چرام را یکی از مشکلات سر راه این پروژه دانست.

 

تیموری فر خاطرنشان کرد: برای حل مشکل فوق قرار است کمیته ای با حضور اداره راه وشهرسازی، منابع طبیعی و شهرداری برگزار شود و برای حل مشکل فوق چاره اندیشی شود.

 

این مسئول با بیان اینکه در بحث فضای سبز مبلغ447 میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شده است، ابراز داشت: قریب 300 میلیون ریال در بحث فضای سبز هزینه کرده ایم که عمدتا صرف خرید بذر گل، تهیه خاک نباتی برای بلوارها و خرید لوله شده است.

 

شهردار چرام در ادامه با اشاره به زیرسازی نامناسب و عدم آسفالته بودن مسکن مهر چرام،گفت: بنیاد مسکن مبلغ 240 میلیون تومان از وام های مسکن مهر مردم را پرداخت نکرده و به عنوان هزینه زیرسازی و آسفالت خیابانها و معابر مسکن مهر نگه داشته است.

 

وی با بیان اینکه شهرداری فقط پروانه ها را صادر می کند ،خاطرنشان کرد:در طرح های تفکیکی مالک موظف است زیرسازی،آسفالت و جدول گذاری را انجام دهد.

 

تیموری فر در پایان، تصریح کرد: زیر سازی، آسفالت و جدول گذاری مسکن مهر چرام وظیفه بنیاد مسکن است و شهرداری هیچ تعهدی درباره آسفالت مسکن مهر ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>